O mé ordinaci

dreamstimelarge_24431452Dobrý den, vítám vás na stránkách mé psychiatrické ordinace. Pomáhám lidem s psychickými problémy a snažím se jim poskytnout odbornou pomoc, kterou nutně potřebují. Zabývám se diagnózou psychických poruch a problémů, pomáhám svým pacientům znovu najít rovnováhu a psychickou pohodu a vrátit je do plnohodnotného života. Ve své praxi využívám i alternativní metody, které pochází z tradiční čínské medicíny, tou první je akupunktura, která je založena na vpichování jehliček do tzv. akupunkturních bodů, další alternativní léčebnou metodou je homeopatie, která se velmi osvědčila u pacientů s psychickými diagnózami.  Při úzkostech, depresích, schizofrenii a neuróze, pravidelné a trpělivé užívání správného homeopatika ve správné dávce, vyvede pacienta z bludiště jeho vlastních představ a vrátí ho do reality současnosti.

Pokud sami na sobě cítíte nebo máte nějaké podezření, že něco s vámi není v pořádku, odložte stud a přijďte ke mně do ordinace. Není to nic tak neobvyklého, protože každý z nás za život prodělá nějakou duševní nemoc. Bohužel ale ne všichni se odhodlají navštívit specialistu. Je to jako u jiných nemocí, pokud psychické problémy zůstanou neléčeny, může dojít k zesílení potíží, k jejich opakování nebo i ke chronifikaci. Budete se zbytečně trápit a potýkat se s důsledky onemocnění, což poměrně rychle může vést k problémům v rodině i v ostatních mezilidských vztazích.

Pokud se po duševní stránce necítíte dobře, neotálejte a kontaktujte mě. Pohovoříme si spolu a určitě společně najdeme cestu k nalezení vašeho klidu a životní pohody.